top of page

Apie buvimą visada online
Po vasario-kovo tylos, vestuvių sezonas yra laukiamas su didžiausiu ilgesiu ir nekantrumu. Jis žavi naujomis pažintimis, vietovėmis. Naujais nuotykiais, sėkmėmis ir pamokomis.


Fotografuodama tikrai stengiuosi atiduoti visą savo energiją bei geriausias emocijas. Todėl ne paslaptis, kad sezono pabaigoje visada jaučiuosi „lengvai išsisunkusi“.


Nežinau kaip kitiems, bet man skirti pakankamai laiko šeimai, fotografavimui, retušui, laiškams, soc.medijoms, miegui ir sau, sezono pabaigoje darosi labai sunku. Tad natūralu, kad kažkur šiek tiek atsitrauki.


Pastaruoju metu mane pradėjo gąsdinti mintis, kad mes tapome pasiekiami VISUR, 24/7. Kad į žinutes ir laiškus privalome atrašyti iškart. O ta „seen“ funkcija tai išvis... Ta prasme... Pamatė, bet neatrašė. (!!) O gal galvoja ką atrašyti? Gal negali? Gal turi problemų? Gal dirba? O gal nori pabaigti skaityti knygos skyrelį ar užmigdyti vaiką?


Esu praradusi ne vieną potencialų klientą, nes, tarkim, vietoj atrašiusi į užklausą DABAR, aš atrašiau rytoj. Nes tiesiog buvau su sūnumi. Arba bėgiojau. Arba gaminau vakarienę. Arba fotografavau vestuves ir tiesiog neturėjau tam laiko.

Taip, aš suprantu, kad tai normalu, kad toks jau tas pasaulis.


Tiesiog kartais taip norisi pabūti sau. Neskubėti, nepulti.

Ir kadangi pas mane gyvenime šiuo metu ir taip nemažai balagano nes turiu mažą balagniuką 😈), į darbinius laiškus, žinutes ir užklausas atrašinėsiu tik rytais ir/arba vakarais. Skirsiu specialiai tam laiko ir nesijausiu dėl to kalta.


Čia vienas iš mano tikslų šiam rudeniui👌


Comments


bottom of page